מערכות מתח נמוך

חברת אשר תקשורת מציעה מגוון שירותי תקשורת – מתכנון מערכות מתח נמוך, התקנת המערכות, תפעולן, ועד ייעוץ מלווה.

מהן מערכות מתח נמוך?

מערכות מתח נמוך הן למעשה מערכות שהפעלתן אינה דורשת מתח חשמלי הגבוה מ- 1,000 וולט, למעשה המערכות האלה נמצאות בכל מקום והן משמשות אותנו בחיי היומיום.

סוגי מערכות מתח נמוך שאנו מתקינים:

מערכות כריזה

מערכות כריזה מותקנות במקומות ציבוריים כגון אוניברסיטאות, בתי ספר, בתי מלאכה, בתי עסק, בתי חולים ומוסדות ציבוריים נוספים. מערכות הכריזה משרתות את הצורך בהתראה על מצבים מסכני חיי אדם במבני ציבור ואף בשטחים פתוחים.

מערכות הכריזה מורכבות ממספר חלקים, ביניהם רמקולים, מיקרופונים, מגברים ואביזרים שונים נוספים. כל אלה משמשים על מנת להעביר בצורה הטובה ביותר ובאופן מידי את ההודעות לכלל האנשים הנמצאים בשטח בכל מצבי החירום האפשריים.

לחלק מהמערכות יש אפשרות של גיבוי בזמן הפסקות חשמל שמאפשר את המשך הפעלתן גם ללא חשמל למספר שעות.

פיתרון כניסה וכריזה מכל מקום

במקומות עבודה רבים מותקנת מערכת כריזה על מנת לאפשר איתור מהיר של העובדים. כמו וכן היא משמשת להשמעת צפירות בעת מלחמה או חירום. במקומות ציבוריים רבים מותקנת מערכות כריזה גם למטרת איתור ילדים באזור.

מערכות הכריזה משמשות גם בעיתות שלום ולמטרות שיווקיות ואחרות, כגון השמעת מוזיקת רקע נעימה והכרזת הודעות באופן שוטף.

השימוש במערכות אלו הוא נרחב ומגוון – במקומות עבודה, רשתות שיווק, מקומות בילוי לקהל הרחב ואף במוסדות חינוך לשידור הודעות וכן להשמעת צלצולים המסמנים לתלמידים על תחילת או סיום השיעורים.

תקשורת מחשבים

שירות נוסף של חברת אשר תקשורת הינו התקנת תשתיות לרשתות מחשבים, סידור ושיפוץ מסדי תקשורת, הקמת חדרי שרתים והרכבת ארונות תקשורת, וכן הכנה למרכזיות IP ומערכות מולטימדיה.

לוח חכם – דוגמא אחת למערכת מסוג זה היא לוח חכם ומערכת שמע בתוך כיתות בבתי ספר.

מצלמות אבטחה – אשר תקשורת מתקינים מצלמות למערכות אבטחה במעגל סגור. המערכות מבוססות IP  עם שרת מרכזי ואפשרות צפייה וניטור מרחוק.

מערכות מתח נמוך, אם כן הן מערכות חיוניות, אשר יש בכוחן לשפר את איכות החיים, חשוב לבחור בחברה שמקפידה על תקנים מחמירים, איכות ללא פשרות, מקצוענות וכמובן דואגת להתאמה מקסימלית לצרכי הלקוח ומקפידה על שביעות רצונו. אלה הם יסודות העבודה שלנו באשר תקשורת והצוות שלנו ישמח לסייע לכם במציאת הפתרון המתאים לכם מתוך מגוון מערכות המתח הנמוך.