סיבים אופטיים

תכנון, יעוץ, התקנה, בדיקה ומכירה של סיבים אופטיים

אם ברצונכם להגביר את הקצב, להעלות הילוך ולשדרג את תשתיות התקשורת של העסק, כדאי שתפעלו מהר ותעברו לטכנולוגיה אופטית מתקדמת, מגמה שתופסת תאוצה לאחרונה וכאן כדי להישאר. 

התקשורת היא אחד האלמנטים החשובים ביותר להצלחת העסק, אין זה סוד. אולם תקשורת רציפה היא תוצר של מיטב הטכנולוגיות בתחום, המאפשרות רמת ביצועים גבוהה, מהירות מקסימלית וזמינות לצד אבטחת מידע מרבית. כאן סיבים אופטיים נכנסים לתמונה והם מספקים מגוון פתרונות תקשורת ייחודיים ולהם יתרונות אשר מתעלים על הפתרונות הקיימים.

מהו סיב אופטי?

תשתית תקשורת אופטית מתקדמת מבוססת בעיקרה על כבל סיב אופטי. הכבל מורכב מחוטים דקיקים של פלסטיק או זכוכית. חוטים אלו הם הסיבים המדוברים כאשר כל כבל מכיל חוטים בודדים או מאות חוטים, בהתאם לגודלו וסוגו. כשמה כן היא, הטכנולוגיה אשר משמשת להעברת המידע ולבניית תשתית התקשורת היא אופטית והיא כוללת את תרגום המידע החשמלי להבזקי אור ולהיפך, והעברתו מקצה לקצה כל זאת ועוד במהירות גדולה ביותר. עבור עסקים כמובן מדובר ביתרון, במיוחד בשל העובדה שכל כבל אופטי יכול לשאת עליו מיליוני שיחות, להעביר אותן ביעילות ובמהירות ממקום למקום ובכך לשפר ולייעל את מערך התקשורת העסקי – ארגוני.

יתרונותיהם של הסיבים האופטיים

המגזר העסקי – מוסדי זקוק לפתרונות תקשורת אשר יקנו לו יתרונות ויסייעו לו להתבדל בשוק תחרותי. בין היתרונות של השימוש בטכנולוגיה האופטית נמצאים אלו הבאים:

  • חסינות להפרעות חיצוניות – הסיבים חסינים יותר בפני הפרעות סביבה והפרעות חיצוניות היות ולא פולטים קרינה אלקטרומגנטית. במונחים עסקיים המשמעות היא מניעת ציטוטים, אבטחת מידע גדולה יותר ותקשורת אמינה יותר ברשתות.
  • רוחב פס בלתי מוגבל – לסיבים האופטיים ישנו יתרון נוסף והוא רוחב פס בלתי מוגבל, בעזרתו ניתן להעביר כמות עצומה של מידע ממקום למקום, לשפר ולייעל את מהירות הגלישה ולשמור על יציבות מקסימלית.
  • מרחקי שידור ארוכים – ישנם סוגים שונים של סיבים ביניהם סיבי סינגל מוד אשר מאפשרים טווח שידור ארוך יותר לעומת הכבלים החשמליים ובכך מונעים את הצורך במגברים אחת לכמה עשרות קילומטרים.
  • מזעור מערכות – יתרון נוסף ומשמעותי הוא מזעור המערכות בהן עושים שימוש. ישנן המון פעולות אותן ניתן לבצע בתוך הסיב עצמו ובכך לחסוך מקום לציוד ומערכות תקשורת. כמו כן קוטרם, נפחם ומשקלם של הכבלים נמוך יותר משמעותית, מה שמקל על פרישתם.
  • עמידות – וכמובן שאי אפשר להתעלם מכך שעמידותם של הסיבים גבוהה ביחס לחלופות, יתרון אשר בא לידי ביטוי במיוחד כאשר מדובר בסביבה לחה ורטובה.

התאמה מלאה לצרכי התקשורת שלכם

אין ספק שהשימוש בסיבים האופטיים נעשה פופולרי ביותר בעסקים ובמוסדות ולו רק בגלל היתרונות שהם מציעים. בעזרת השימוש בטכנולוגיה האופטית תוכלו לשפר את התקשורת העסקית מן הקצה אל הקצה וליהנות מתשתית תקשורת יעילה, בטוחה ומהירה יותר במידה משמעותית. אנו באשר תקשורת מתמחים בתכנון, ייעוץ, התקנה בדיקה והיתוך סיבים אופטיים תוך שמקפידים על התאמה מלאה לצרכי התקשורת שלכם ומספקים תמיכה מלאה לכל אורך התהליך.

לפרטים נוספים אודות הפתרונות שאנו מציעים לכם בתחום צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם למצוא את הפתרון המתאים ביותר עבור העסק שלכם..

פרויקטים של סיבים אופטיים