בדיקת כבלי נחושת תת קרקעיים ותיקונם

תיקון כבלי טלפון תת קרקעייםלמרות כל הקדמה בכל הקשור לתקשורת טלפוניה ומחשבים, רוב התקשורת נעשית עדיין בכבלים מהסוג המסורתי והאמין ששירת אותנו שנים רבות – כבלי נחושת שרובם תת קרקעיים. הנחושת היא מתכת בעלת מוליכות חום ומוליכות חשמלית גבוהה שמנוצלות להעברת כל המידע ההכרחי ברשת החשמל והטלפוניה. אחת מתכונותיה החיוביות הנוספות היא שהיא גם עמידה מאוד לכל מיני תופעות של מזג האוויר והאטמוספרה, ואפילו רטיבות אינה פוגעת בה.

תכונה זאת הופכת אותה לחומר ייצור מצוין לכבלים כאלה שחייבים להיות אמינים וזמינים תמיד להעברת מידע ואותות חשמליים. עם זאת, נחושת היא מתכת יקרה מאוד שמועדת לפורענות וקורצת לגנבים, ומשום כך חייבים בדרך כלל לאבטח אותה בהנחה באדמה או באוויר, כך שלא יהיה קל לגנוב אותה. קווי הנחושת של היום מעבירים גם את תקשורת האינטרנט המהירה בטכנולוגיית ADSL. מכאן ברור למה חיוני לשמור על תקינותם ועל תקינות התשתית שבה הם מונחים, כדי לא לשבש תקשורת כלשהי.

תיקון כבלי נחושת

יש שתי שיטות להנחת כבלי נחושת תת קרקעיים – כבלים בצינור או בתעלה צרה טמון באדמה. למרות העמידות של הנחושת הם עדיין סובלים מנזקים מסוימים בגלל גורמים אחרים, כמו כשלים בתפקוד ובהנחה, ומפגיעה חיצונית כתוצאה מעבודות של כלים כבדים, או פגעים אחרים שמזיקים לכבלים ולתעלות, כמו מזיקים. כדי לדעת איך לתקן כבלי נחושת המשמשים לתקשורת חייבים להיות מקצוענים לא רק בטיפול בכבל עצמו אלא בטיפול בכלים המכניים הכבדים שבעזרתם אפשר להגיע אליהם בלי לפגוע בהם. רק חברת תחזוקה מקצועית שיש לה די ניסיון תדע כיצד לטפל גם בחומרי המעטפת של הכבלים.

הנחת כבלי נחושת ותחזוקתם

אתם זקוקים לחברה שיש לה את הציוד הנכון לחפירות, למדידות, ומתמצאת בתקנים של כל הכבלים הנחוצים לרשתות תקשורת לכל הקטגוריות השונות. חברת תיקונים אמינה המתמחה בטיפול בכל החומרים שמהם בנויות הרשתות תדע גם כיצד לטפל בתקלות בעומק האדמה ורק לנו יש ציוד מדידה שאומד בדיוק את נקודת הכשל של הכבל התקול ומתקן אותו מבלי להזדקק ליותר מדי חפירות וחשיפה של כל הכבלים כדי למצוא את הבעיה במהירות. אחריות, איכות ומקצוענות הן תעודת הביטוח שלנו.