תשתיות תקשורת מחשבים

תעצרו רגע לחשוב איך היינו חיים ללא תשתיות תקשורת? לא מצליחים? ברור, כל כך התרגלנו להן שאנחנו מבחינים עד כמה אנחנו צריכים אותן כשאין. חשיבות תקשורת המחשבים חיונית לנו כיחידים ועל אחת כמה וכמה לעסקים וחברות. תשתיות תקשורת מחשבים הן למעשה הכבלים המאפשרים את תעבורת התקשורת.

חברת אשר תקשורת מתמחה בתכנון והתקנת תשתיות תקשורת בהתאמה מקסימלית לצרכי הלקוח, מתוך הקפדה על איכות ועמידה בתקנים מחמירים, לחבילת מערכת תקשורת אופטימלית.

בין השירותים שלנו תוכלו למצוא:

  • תכנון והתקנת תשתיות תקשורת בתקן CAT 5E , CAT6, CAT7 תכנון וביצוע של תשתית אחודה בהתאם לצרכי הלקוח
  • תכנון וביצוע חדרי מחשב כולל מסדים לחווט שרתים לפי צורכי הלקוח

שנים של ניסיון בתחום מתוך דגש על מקצועיות ושימת הלקוח במרכז לימדו אותנו כי כל פרוייקט עומד בפני עצמו ומצריך תשומת לב מיוחדת ולכן מוצמד אליו מנהל פרוייקט יחודי, אשר לו גם הסמכות לקחת החלטות בשטח על מנת למקסם את תועלות הלקוח. אנו בונים כל פרוייקט על בסיס צרכי הלקוח ומייצרים תשתית גמישה וחכ שתאפשר גם צמיחה של תעבורה ושל תשתיות בהתאם.

ייעוץ – זה כל הסיפור

החשיבות של בנייה נכונה של תשתיות מחישוב היא גדולה, למשל בעוד שכבלי CAT5E ,  CAT6  מוגדרים ככבלים תקניים, לקוח שמתקין כבלים כאלה היום למעשה מוותר על האפשרות להגיע למערכות אטרנט מהיר בקצב Gbps  10.

תשתיות – התאמה וחשיבה קדימה

ישנם מספר כבלים אפשריים לתשתיות מחשוב, וכמובן שיש להתאים לדרישת הלקוח ולבקשתו. על פי התקן המגדיר מערכות אלוIEEE 802.3ae –  כבלים המסוגלים להעביר קצב נתונים שלGbps   10 חייבים להיות בעלי רוחב סרט של לפחות    MHZ 500.

על פי הגדרות כבלי תקשורת נתונים הכבלים העומדים בדרישה זו הם:

  • כבלי Cat 6A כבלים הדומים לכבלי 6 Cat אך בעלי ביצועים מוגדרים עד MHZ
  • כבליCat 7  – כבלים ותיקים  אלה הוגדרו תמיד עד רוחב סרט של MHZ 600 ולכן הם מתאימים גם למערכות החדשות.
  • כבלי Cat 7Aכבלים המהווים הרחבה של מעטפת הביצועים המקורית של כבליCAT 7  על  לתדר שלMHZ 1200 .

תשתיות המיחשוב הן הבסיס לפעולת עסקים ואירגונים וליעילות עבודתם השוטפת, החשיבות שיש לחברה מקצועית בעלת נסיון, המקפידה על בקרה, ניהול, איכות, עמידה בתקנים מחמירים ועבודה של צוות כוח אדם מקצועי ובעל תודעת שירות עושים את כל ההבדל. אנו בחברת אשר תקשורת, נשמח לענות לנייתכם עוד היום ולהתאים לכם את פתרון תשתיות המחישוב המדוייק עבורכם.

בחברתנו צוותים ייעודיים  לעבודה בגובה מורשי משרד העבודה והמוסד לבטיחות וגהות ואנו מחויבים לאיכות הביצוע הבלתי מתפשרת ולתקנים בינלאומיים ולשיעות רצון הלקוח.

פרויקטים של תקשורת מחשבים